Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
KIBRIS'TA MFÖ COŞKUSU
KIBRIS'TA MFÖ COŞKUSU
Mazhar-Fuat-Özkan, Girne Rocks Hotel’de, aralarında ünlü isimlerin de bulunduğu keyifli bir atmosferde, unutulmaz bir konsere imza attı
11 Eylül 2018, 20:20
 
Kuzey Kıbrıs işlerin kötü olduğu knser sektörüne can simiti olmaya devam ediyor. Her hafta Türkiyeden birçok ünlü sanatçı KKTC de sahne alıyor.
 
Girne Rocks Hotel’de geçtiğimiz Cumartesi gecesi MFÖ fırtınası esti. Uzun zaman sonra Kıbrıs'ta  konser veren Mazhar Fuat Özkan üçlüsü sevenlerine adeta müzik ziyafeti çekti. Yoğun bir konser maratonu olan MFÖ’nün konserini dinlemeye gelenler arasında ünlü isimler de vardı.
 
image
 
Selçuk Yöntem ve eşi Cihan Yöntem, Tarık Ünlüoğlu ve eşi Gülenay Kalkan, tiyatro sanatçısı Yücel Ertem, Miss Turkey birincisi Gizem Memiç ve Nil Burak ünlü konuklar arasında dikkat çekenlerdi.
 
Gecede sevilen şarkılarını seslendiren MFÖ grubunun üyesi Fuat Güner konser öncesi yapılan röportajda yoğun bir konser programları olduğunu belirterek “Kıbrıs konserimizden sonra daha yedi tane daha konser var. Ardından da yurt dışı konserlerine ağırlık vereceğiz” dedi.
 
Yıllara meydan okuyan Fuat Güner,  yoğun konser programına ayak uydurmak ve sağlıklı kalmak için kendisinin haftada üç kez pilates yaptığını söyledi.

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
  İKTİDAR SAVAŞI VE PROPAGANDA
KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 YANLIŞ STRATEJİ - Kadri Gürsel
Yalçın Koçak Yalçın  Koçak
 YENİ NESİL SEÇMEN
Prf Dr Ata Atun Prf Dr Ata Atun
 KTHY YENİDEN HAYATA GEÇMELİ
Dr. Yurdagül Atun KKTC Dr. Yurdagül Atun KKTC
 BİZE DOĞUM KONTROLU KENDİLERİNE TEŞVİK
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 ÇİFTLİK BANK'IN ARKASINDA KİMLER VAR ? (1)

SİTE ANKET

KIBRIS'A GEZME YADA FARKLI AMAÇLI HİÇ GİTTİNİZ Mİ ?

EN ÇOK OKUNANLAR