Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
NİHAYET EVLENDİLER
NİHAYET EVLENDİLER
Cumartesi öğlenden St George's Şapeli'ne yaklaşık 600 kişi doluşurken binlerce kişi de Windsor Kalesi dışında düğünü takip etmek için yerlerini aldı.Prens Harry, askeri üniforma içinde ağabeyi William ile birlikte St George's Şapeli'ne geldi.
19 Mayıs 2018, 23:00
İngiltere taht sıralamasında 6. sırada yer alan Prens Harry, 1.5 yıldır nişanlı olduğu Amerikalı oyuncu Meghan Markle ile Windsor kentindeki St George Şapeli'nde dünya evine girdi. Düğüne Afro Amerikan kültürü damga vurdu.
 
Kraliçe 2. Elizabeth ve eşi Prens Philip'in ilerlemiş yaşlarına rağmen bizzat katıldığı düğünün kendine özgü birçok karakteristiği vardı.
 
İngiliz kraliyetinin hemen hemen bütün geleneklerine uyuldu, ama Amerikalı genç aktris bir modernlik havası estirmeyi başardı. Meghan Markle evlilik yemini ederken kocasına itaat etme sözünü dile getirmedi. Çift birbirlerine sevgi, dayanışma, koruma, onur ve sadakat sözleri verdi.
 
BABASI GELEMEDİ
Paparazzilerin peşine düşüp haber yapması üzerine kalp ameliyatı geçirmesi yüzünden babası düğüne katılmadığından Meghan Markle'ı mihraba Harry'nin babası olan Galler Prensi Charles götürdü.
 
İngiliz Kraliyet ailesinin en bile değil, tek siyah düğünü oldu. Meghan Markle'ın henüz 6 yaşındayken babasından boşanan annesi Doria Ragland, bir Afro Amerikalı.
 
Düğün davetlileri arasında İngiliz aktör İdris Elba'dan Amerikan televizyon tarihinin en çok izlenen talk show programcısı Oprah Winfrey'e kadar çok sayıda tanınmış siyah vardı.

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 İMAMOĞLU O YAYINA ÇIKMAMALI -S.Önkibar
Prf Dr Ata Atun Prf Dr Ata Atun
 EGE'DE SOYDAŞLARIMIZ ASİMİLE EDİLİYOR
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 BURSA'NIN MERKEZİNDE KÜÇÜK SURİYE ( 2 )
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
  İKTİDAR SAVAŞI VE PROPAGANDA

SİTE ANKET

İSTANBUL BELEDİYE BAŞKANLIĞI SEÇİMİ İÇİN OYUNUZ KİME OY VERECEKSİNİZ ?
EN ÇOK OKUNANLAR